Yeni Zelanda & Avustralya 27 Mayıs

 YENI ZELANDA – AVUSTRALYA

27 MAYIS – 05 HAZİRAN

27 Mayıs

Atatürk Hava alanı dış hatlar terminali Singapore Hava Yolları –Rotary kontuarında buluşma.  Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra  SQ391  sefer sayılı uçuş ile saat  13.30’da Singapore’a uçuş. Geceleme uçakta.

28 Mayıs

 

Sabah yerel saat ile 05.05’de varışınızı takiben  Singapore Hava Yolları SQ 281 seferi ile saat  08.45  ‘de Yeni Zelanda –Auckland’a ucus. Yerel saat ile 22.25’de varışınızı takiben , vize ve bagaj işlemlerinden sonra, 5* otelinize transfer. Odalara yerleşme. Geceleme otelinizde.

29 Mayıs

Sabah kahvaltısı. Yelkenliler şehri olarak Auckland’ı gezmeye başlıyoruz. Bir zamanlar Maori Kalesi olan Eden Dağı’nı, 300 hektar bahçe içinde yer alan ve dünyadaki en iyi Maori kolleksiyonuna sahip Savaş Anıtları Müzesi’ni Parnell'de restore edilmiş eksi koloniyel evleri görecek, Kelly Tarlton'un su altı dünyasını ziyaret edecek ve 1911 yılında Güney Kutbuna ilk varan Robert Falcon Scott's'un inşa ettiği Antarctic Encounter’ı gezeceğiz. Gününüzün geri kalan saatleri şahsi akviteleriniz için serbest zaman. Akşam yemeği icin alternatif programlar beğeninize sunulacaktır.

30 Mayıs

Gününüz şahsi akviteleriniz için serbest. Dilerseniz, ekstra düzenleyeceğimiz, Waitomo & Rotorua gezisine katılabilirsiniz. Gezimizde, sabah erken saatte Auckland'ın güneyine doğru hareket ediyoruz. 1800’lü yıllarda keşfedilen Waitomo Mağaraları’nı, yer altında bulunan nehirde, teknelerle gezeceğiz. Piknik şeklinde alacağımız öğle yemeğinin ardından, Plenty Koyundan Beyaz Ada'ya kadar 200 km lik bir alanda volkanik rift üzerinde bulunan Rotorua'ya devam ediyoruz. Rotorua gölünün termal bölgelerini ve Maori sanat eserlerinin yer aldığı mağazaları gezeceğiz. Yaklaşık 12 saat sürecek gezimizin ardından otelimize dönüşümüzde saatleriniz serbest.

31 Mayıs

Kahvaltının ve çıkış işlemlerimizin ardınan, havalimanına transferimiz yapılıyor. Qantas Havayollarının QF 114 sayılı uçağı ile 12:40’da Sydney'e gidiyoruz. 3 buçuk saatlik uçuşumuz sonrası, yerel saatle 14:20’de varışımızda, tüm dünyada kanguruları ve geniş toprakları ile tanınan, muhteşem güzellikteki doğal limanı ile Avustralya'nın en önemli endüstri ve ticaret merkezi olan güzel kenti geziyoruz. Darling Limanı, Opera Binası, Harbour Bridge ve Sydney gece yaşamının önemli bölgesi olan Kings Cross, Bondi Plajı ile teraslı koloniyel evlerin bulunduğu Paddington bölgesini göreceğiz. Sehir turu sonrasında Uluslararası Rotary konvansiyonu katılım ve kayıt işlemleri icin kongre merkezine transfer. Kayıt işlemleri sonrasında 5* Intercontinental Hotel’e yerleşme. Serbest zaman. Akşam yemeği serbest.

 

01 Haziran

Sabah kahvaltısı. Konvansiyon Açılış Programı. (Kongre merkezine ücretsiz servis hizmetinizdedir)    Akşam yemek programı. (Opsiyoneldir)

02 Haziran

Sabah kahvaltısı. Konvansiyon programı. Dileyen konuklarımıza opsiyonel olarak hazırlanacak  “BLUE MOUNTAIN” turu  Akşam opsiyonel yemek programı.

 

03 Haziran

 

Sabah kahvaltısı. Konvansiyon programı. Dileyen misafirlerimize opsiyonel olarak sunulacak olan Sydney Tekne Tu        ru… Şehri sular üzerinden keşfetmeniz ve harika fotoğraf kareleri için bulunmaz bir tur… Aksam opsiyonel yemek programı.

 

04 Haziran

 

Sabah kahvaltısı. Uluslar arası Rotary Konvansiyonu Kapanış programı. Odalarınızın boşaltılması sonrasında hava alanına transfer ve Singapore Hava Yolları SQ 242 seferi ile saat  17,10’da Singapore’a uçuş. Yerel saat ile 00.10’da varışınız sonrasında verilecek kısa bekleme zamanında alışveriş yapabilir yada rüya gibi bir masaj terapisi ile gece yolculuguna hazırlanabilirsiniz. Gece saat 01.40’da Singapore - Istanbul uçuşunuz.

 

05 Haziran

 

Sabah yerel saat ile 07.05’de Atatürk Hava Alanına varış

 

 

İki Kişilik odada Kişibaşı (Havalimanı Vergileri Dahil) :   2400-€

 

Dileyen konuklarımız uçuşlarını miller ile almak isterlerse kişi başı 1100-€ indirim yapılacaktır.

 

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER :

·         Singapore havayolları ile İstanbul / Singapore / Auckand,  Sydney / Singapore / İstanbul  uçuşları, Qantas havayolları ile Auckland / Sydney, uçuşu

·         Tüm havalimanı vergileri

·         Tüm hava alanı-otel-hava alanı transferleri

·         Her iki şehirde de müze girişleri hariç panoromik şehir turları

·         Türkçe rehberlik

·         5* otellerde konaklama  (AUCKLAND  - SOFITEL AUCKLAND VIADUCT HARBOUR veya benzeri  / SYDNEY -INTERCONTINENTAL)

·         Sabah kahvaltıları

·         Ücretsiz konvansiyon merkezi transferleri

·         Zorunlu TÜRSAB Seyahat Sağlık Sigortası

 

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER :

·         Vize ücretleri

·         Tüm Şahsi harcamalar

·         Öğlen ve Akşam Yemkleri

·         Konvansiyon kayıt ücretleri

·         Opsiyonel turlar

 

DILERSENIZ FARK ODEYEREK DONUSUNUZDE SINGAPORE'DA GECELEME YAPABILIRSINIZ. (UCUS MUSAITLILIĞINE GORE TEYID EDILMEKTEDIR)

 

 

HALASKARGAZI CADDESI FEZA APT 181/1 SISLI - ISTANBUL

0 212 3688018    0 212 2910458

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Halaskargazi Caddesi No: 158/89 Sisli - Istanbul

+90 212 368 80 10 / 924 84 24

info@chocolate-tour.com

E-bültenimize üye olun