SOMESTRE UMMAN

 

 1.Gün

Atatürk Hava Alanı dış hatlar terminali THY kontuarlarından check in sonrasında TK 776 seferi ile saat 18.55'de Umman'a uçuş. Yerel saat ile  03.00'de varışınız sonrasında rehberiniz tarafından karşılanmanız ve otelinize transfer. Odanıza yerleşme. Geceleme.

2.Gün

Sabah kahvaltısı. Tüm gün güneş ve deniz keyfi.

3.Gün

Sabah kahvaltısı. Serbest program. Dilerseniz cöl safarisi ile tatilinize heyecan katabilir yada doyumsuz denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

4.Gün

Sabah kahvaltısı. Hint Okyanusunun keyifli sularında dalışa ne dersiniz? Dilerseniz şnorkel ile lisansınız varsa tüple... Denizin altındaki büyüleyici dünya sizleri bekliyor...

5.Gün

Sabah kahvaltısı. Serbest zaman.

6.Gün

Sabah kahvaltısı. Serbest zaman. Odaların boşaltılması. (valizlerinizi bagaj odasında saklayabilirsiniz) Serbest zaman. Akşam saatlerinde rehberiniz ile buluşma ve hava alanına transfer. Kayıt işlemlerinizin ardından Türk Hava Yolları TK 777 seferi ile saat 03.50'de Istanbul'a hareket. Yerel saat ile 08.40'da Atatürk Hava Alanına varış.

IKI KISILIK ODA DA KISIBASI  : 1499-€

THY ile Gidis-Donus uçuşlar, alan vergileri, 5 gece 6 gün  5* SHANGRI LA  BARR AL JISSAH RESORT  ALWAHA HOTEL  DENIZ MANZARALI SUPERIOR ODA konaklaması ve sabah kahvaltıları,hava alanı - otel - hava alanı transferleri ve seyahat sigortası dahildir.

* Programlarımız kişiye özel hazırlanmakta,sizin arzu ettiğiniz tarihlere göre rezerve edilmektedir.Ucuslarda ve otellerdeki doluluk durumunda paket fiyat artış gösterebilmektedir.

5* SHANGRI LA BARR AL JISSAH  - AL WAHA

 

 

 

 

 

 

 

GASTRONOMI

 

Halaskargazi Caddesi No: 158/89 Sisli - Istanbul

+90 212 368 80 10 / 924 84 24

info@chocolate-tour.com

E-bültenimize üye olun